Instruction
Shop
Підтвердіть, що ви є фахівцем в галузі охорони здоровя

Для фахівців

шкіри дітей раннього віку
Frame
Про РеКрем для фахівців
ReCream - це високотехнологічний ранозагоюючий захисний крем, який містить в своєму складі гідранти для ефективного збереження водно-ліпідної мантії шкіри, природні антисептики та репаранти для запобігання інфікування шкіри.
Дізнатися більше
ліки пелюшковий дерматит
Frame
Пелюшковий дерматит у дітей: особливості догляду, профілактика та лікування
Вітчизняні та зарубіжні дослідники в педіатричній практиці розглядають різні запальні зміни шкіри, що розвиваються у дітей раннього віку в паховій і/або сідничній ділянці, як прояви пелюшкового дерматиту.
Дізнатися більше
Frame
Особливості місцевої терапії уражень шкіри в дитячому віці
Місцева терапія є невід’ємною складовою комплексного лікування різних захворювань шкіри у дітей. Коректне застосування топічних засобів дозволяє зменшити інтенсивність клінічних проявів та вплинути на патогенетичні ланки хвороби.
Дізнатися більше
рекрем
Frame
Пелюшковий дерматит: чи все так просто?
Пелюшковий дерматит (лат. diaper dermatitis) – одне з найбільш поширених захворювань шкіри у малюків грудного та раннього віку. У 7-35% дітей подразнення і запалення шкіри у ділянці сідниць, статевих органів, промежини і/або внутрішньої поверхні стегон найчастіше зустрічаються у віці 9-12 місяців. Пелюшковий дерматит (ПД), окрім шкірних проявів, викликає больовий синдром, свербіж, значний дискомфорт і стрес […]
Дізнатися більше
Cart Де придбати