Підтвердіть, що ви є фахівцем в галузі охорони здоровя
Про РеКрем для фахівців - ReCream
Instruction
Shop

Крем РеКрем (ReCream) – це високотехнологічний ранозагоюючий захисний крем, який містить в своєму складі гідранти для ефективного збереження водно-ліпідної мантії шкіри, природні антисептики та репаранти для запобігання інфікування шкіри патогенними мікроорганізмами, зменшення проявів гіперемії та відновлення цілісності шкіри з одночасним підвищенням захисної бар’єрної функції.

Коли використовувати РеКрем

РеКрем має ефективну комплексну дію для відновлення пошкодженої шкіри різноманітного походження як у дорослих, так і у дітей. Показує високий рівень ефективності при лікуванні:

 • попрілостей;
 • пелюшкового дерматиту в легкій формі;
 • подразнень та почервонінь;
 • екзем;
 • акне та висипів у немовлят;
 • пролежнів у лежачих хворих;
 • незначних опіків, подряпин та порізів. 

Крем має захисну дію при профілактиці захворювань, пов’язаних з використанням підгузків, після лікування пелюшкового дерматиту, підходить для використання в якості захисного крему в холодну пору року на відкритих ділянках тіла. Також сприяє швидкій регенерації тканин при тріщинах сосків, пов’язаних з годуванням груддю.

Ефективність використання РеКрему відразу за багатьма різними призначеннями забезпечується за рахунок додаткової дії крему на шкіру людини:

 • антиоксидантна;
 • підсушуюча;
 • протизудна;
 • місцевоанестезуюча;
 • протизапальна.

РеКрем (ReCream) протестований дерматологами. В першу чергу цінується спеціалістами як ефективний та багатофункціональний засіб, який підходить для лікування та щоденного догляду за дитячою шкірою та шкірою у дорослих. Таку думку підтверджують слова із доповіді заслуженого лікаря України, завідувача кафедри дитячих і підліткових захворювань Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Щупика, доктора медичних наук, професора Бекетової Галини Володимирівни в рамках міжнародної науково-практичної конференції “П’ята академічна школа з педіатрії”: “Основним вимогам місцевої терапії пелюшкового дерматиту у дітей відповідає високотехнологічний захисний крем РеКрем, який містить природні гідранти, антисептики та репаранти. Слід зазначити: особливість крему є те, що він взаємодіє з відмерлими клітинами епідермісу, відновлюючи його цілісність, і функціонує як захисний бар’єр за рахунок утримання вологи та ліпідів, які продукує сам організм”.* Також професор Г.В. Бекетова підкреслила багатофункціональність ReCream: “До складу РеКрем входить оптимальна кількість діючих речовин, які забезпечують його багатофункціональність”.*

Як використовувати РеКрем

Лише для зовнішнього використання. Підходить для дорослих та немовлят з перших днів життя.

Для лікування та профілактики попрілостей, пелюшкового дерматиту, подразнень, почервонінь, екзем, акне та висипів у немовлят, пролежнів у лежачих хворих незначних опіків, подряпин та порізів.

Нанести крем тонким шаром на уражені ділянки шкіри обережними рухами, намагаючись не завдати додаткових пошкоджень шкіри. Попередньо потрібно очистити поверхню шкіри та просушити, видаляючи зайву вологу. Для лікування попрілостей та пелюшкового дерматиту наносити при кожній зміні підгузників.

В якості захисного крему при морозі, сонцезахисного крему.

Нанести тонким шаром на незахищені одягом відкриті ділянки тіла, на суху шкіру. Для захисту від ультрафіолету нанесення повторювати кожні 2 години.

!!! Перед застосуванням РеКрему обов’язково провести тест на алергічну реакцію!

Інгредієнти РеКрем

Збагачена формула без парабенів, етанолу та барвників!

Склад: 

Вода, оксид цинку, вазелін, вазелінова олія (рідкий парафін), парафін, цетеариловий спирт, гліцерин, бджолиний віск, цетеарет-12, ланолін, екстракт алое барбаденсис, екстракт ромашки рекутіта, пропіленгліколь, олія звіробою звичайного, мигдальна олія, гідрований димер дилінолеїл/сополімер диметилкарбонату, стеарат цинку, ароматизатор, пантенол, токоферол, феноксиетанол, етилгексилгліцерин.

Продуманий склад діючих речовин:

 • оксид цинку має в’яжучий, антисептичний, протизапальний та адсорбуючий ефект та сонцезахисну дію;
 • ланолін – гіпоалергенний емолієнт максимально подібний по своїм фізичним та хімічним показникам до ліпідів рогового шару шкіри людини, використовується в РеКрем для пом’якшення і зволоження шкіри з одночасним утриманням вологи в верхніх шарах шкіри;
 • бджолиний віск – для протизапальної, ранозаживляючої, відновлювальної та бар’єрної дії;
 • екстракт алое забезпечує регенерацію тканин, зволоження, антибактеріальний ефект за рахунок вмісту барталоїну;
 • олія звіробою має протизудну, антимікробну, протизапальну та заспокійливу дію;
 • гліцерин – в ролі емульгатора та стабілізатора з функцією додаткового утримання вологи
 • пантенол (провітамін В5) – відновний, захисний компонент для покращення регенерації, гідратації і еластичності шкіри, для запобігання утворення грубих рубців.

РеКрем – збагачена формула для лікування та догляду за шкірою людини!

Cart Де придбати