Instruction
Shop
детматит у дітей

Крем для запобігання попрілості та подразненню РеКрем (ReCream)

recream

Крем для запобігання попрілості та подразненню РеКрем (ReCream) – інноваційний універсальний засіб для догляду за шкірою малюків та дорослих, від французької компанії «Біокодекс». Основний ефект крему РеКрем полягає в поверненні шкірі природного стану завдяки унікальній збагаченій природними інгредієнтами формулі. РеКрем не містить в своєму складі парабенів, барвників та етанолу, він пройшов мікробіологічний контроль та тестування на алергію, відповідає Європейському стандарту, тому абсолютно безпечний для щоденного використання.

ReCream
ReCream
ReCream
ReCream

Для кого призначений РеКрем?

1
Малюки з перших днів життя

РеКрем допомагає забезпечити надійний захист тендітної шкіри дитини від попрілостей при використанні підгузків, відновлює її та сприяє збереженню природного балансу вологості. Дослідженнями доведено, що РеКрем ефективний у 92% випадків дерматитів.

2
Підлітки, що мають проблемну шкіру

Такі компоненти РеКрем, як пантенол, оксид цинку, бджолиний віск, екстракт ромашки, масло звіробою та мигдалю, вітамін Е, спричиняють протизапальний ефект, допомагають позбутися висипань на шкірі.

3
Жінки під час грудного вигодовування

РеКрем допомагає у догляді за молочними залозами жінок, що годують грудьми і запобігає виникненню тріщин сосків та подразнень. Перед годуванням дитини необхідно змити крем з грудей.

4
Люди похилого віку

Препарат РеКрем чудово підходить для догляду за сухою шкірою людей похилого віку, також лежачих хворих,з порушеннями цілісності шкіри, пролежнями, попрілостями, під підгузки для дорослих.

Як застосовувати крем РеКрем?

Використовуйте крем РеКрем при кожній зміні підгузку у малюка, щоб запобігти появі попрілостей!

1 Очистіть шкіру малюка, краще під водою
2 Дайте шкірі висохнути та провітритись
3 Обережно нанесіть на шкіру малюка крем РеКрем
4 Вдягніть малюкові чистий підгузок
дитячі креми для пелюшкового дерматиту

Результати незалежного тестування Naprobu

Обираючи той чи інший продукт, ми зазвичай більше довіряємо порадам тих, хто вже користувався даним продуктом і може розповісти про його переваги та недоліки. Портал Naprobu проводить тестування відомих брендів та публікує коментарі незалежних експертів. Крем РеКрем також брав участь в оцінюванні і отримав схвальні відгуки, переглянути які можна за *посиланням.

дитячі креми від пелюшкового дерматиту
96%
споживачів довіряють крему РеКрем після закінчення тестування*
рекрем для дорослих
89%
споживачів відчули зволоження шкіри і захисний ефект після використання РеКрем* 
Пелюшковий дерматит лiкування
93%
споживачів готові рекомендувати РеКрем своїм друзям/родичам/знайомим*
пелюшковий дерматит симптоми
Cart Де придбати